fbpx  
Home » Новини » Дороги Тернопільщини будуть посилено патрулювати

Дороги Тернопільщини будуть посилено патрулювати

12.01.2019 11:11 Категорія: Новини

поліціяУ зв’язку зі збільшенням кількості ДТП з потерпілими  правоохоронці посилюють заходи щодо безпеки на автошляхах області. Особлива увага поліцейських буде зосереджена на аварійно-небезпечних ділянках доріг.

Як повідомляє сайт Досьє 102, начальник Головного управління Нацполіції області Олександр Богомол дав доручення щодо збільшення кількості нарядів на автошляхах краю. В результаті додатково введено 18 автонарядів. Вони стежитимуть за безпекою дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках доріг  та в місцях концентрації ДТП.

Правоохоронці звертаються до усіх учасників дорожнього руху бути обачними, враховувати  погодні умови та дорожню обстановку. Водіям не варто перевищувати швидкість, дотримуватися дистанції. Пішоходам теж слід бути обережними та не порушувати правил дорожнього руху.

 

Дороги Тернопільщини будуть посилено патрулювати Reviewed by on . У зв’язку зі збільшенням кількості ДТП з потерпілими  правоохоронці посилюють заходи щодо безпеки на автошляхах області. Особлива увага поліцейських буде зосере У зв’язку зі збільшенням кількості ДТП з потерпілими  правоохоронці посилюють заходи щодо безпеки на автошляхах області. Особлива увага поліцейських буде зосере Rating: 0

Додати коментар

scroll to top