fbpx  
Home » Новини » Школярі зі Сходу України побачили, як святкують Різдво на Тернопільщині (фото)

Школярі зі Сходу України побачили, як святкують Різдво на Тернопільщині (фото)

13.01.2019 16:06 Категорія: Новини

діти зі сходу різдво-4Побачили, як святкують різдвяні свята на Тернопільщині, школярі з Донецької та Луганської областей.

Цьогоріч, як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, свята у родинах Тернопільщини провели 72 діток зі сходу. Діти проживали у сім’ях Бережанського, Борщівського та Гусятинського районів.

Для них організували насичену культурну програму й змістовне дозвілля, мета якого – знайомство з традиціями та звичаями святкування різдвяних свят на Тернопільщині. Юні гості отримали незабутні враження від найбільшої шопки в Україні та відвідали місцеві замки. Як зазначили діти, цьогоріч вони по-справжньому відчули атмосферу величного свята.

Нагадаємо, що школярі зі Сходу України уже п’ятий рік поспіль святкують Різдво на Тернопільщині завдяки програмі «Схід та Захід разом».

діти зі сходу різдво-1

діти зі сходу різдво-

діти зі сходу різдво-2

діти зі сходу різдво-3

 

діти зі сходу різдво (2)

діти зі сходу різдво

 

 

Школярі зі Сходу України побачили, як святкують Різдво на Тернопільщині (фото) Reviewed by on . Побачили, як святкують різдвяні свята на Тернопільщині, школярі з Донецької та Луганської областей. Цьогоріч, як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, Побачили, як святкують різдвяні свята на Тернопільщині, школярі з Донецької та Луганської областей. Цьогоріч, як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top