fbpx  
Home » Новини » Зарваницю відвідали священики США, Канади і Австралії (фото)

Зарваницю відвідали священики США, Канади і Австралії (фото)

10.12.2018 16:04 Категорія: Новини

священики США, Канади і Австралї (2)Впродовж трьох днів у Марійському духовному центрі Зарваниця перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»:о. Іван Нагачевський – парохіяльний священик церкви Святого Георгія Саскатунської єпархії, (Канада), о. Браян Келті – адміністратор парафії верховних апостолів Петра і Павла у Північному Мельбурні, (Австралія), бр. Матвій Лешин – студент семінарії Саскатунської єпархії, (Канада).

Також до них долучився о. Андрій Романків – настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці в м. Маямі, (США). У храмі Пресвятої Євхаристії священослужителі спільно відслужили Божественну Літургію. Після Богослужіння о. Микола Медюх – сотрудник МДЦ Зарваниця, привітав гостей, побажав їм святості, правдивої любові у служінні в Христовому Винограднику та подарував пам’ятні ікони Зарваницької Божої Матері, повідомили у Маріїнському духовному центрі.

В Україну душпастирі прибули, щоб взяти участь у Всецерковній зустрічі координаторів програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», яка завершилася у Львові.

священики США, Канади і Австралї (3)

священики США, Канади і Австралї

священики США, Канади і Австралї (4)

 

Зарваницю відвідали священики США, Канади і Австралії (фото) Reviewed by on . Впродовж трьох днів у Марійському духовному центрі Зарваниця перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»:о. Іван Нагачевський – парохіяльн Впродовж трьох днів у Марійському духовному центрі Зарваниця перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»:о. Іван Нагачевський – парохіяльн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top