Home » ­ » Як змінилася дорога на Тернопільщині, яка чекала ремонту 30 років? (відео)

Як змінилася дорога на Тернопільщині, яка чекала ремонту 30 років? (відео)

11.12.2018 12:44 Категорія: ­ Новини

дорога Р-41Служба автомобільних доріг у Тернопільській області завершила роботи з ремонту проїзної частини дороги Р-41 (обхід м. Тернопіль).

Це – перше оновлення траси за майже 30 років, повідомили у прес-службі відомства. На своїй сторінці у Фейсбуці Служба розмістила відео, яке показує зміни, що відбулися на цій ділянці.

Додамо, що дорога Р-41 «огортає» Тернопіль з Півночі і з’єднує автошляхи Тернопіль – Львів та Тернопіль – Кременець. Також вона входить у до транснаціонального коридору GO highway, який з’єднуватиме польські Гданськ і Гдиню з українськими Одесою та Миколаєвом.

Цей проект реалізовано на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області завдяки фінансуванню Уряду України при підтримці Укравтодору.

Як змінилася дорога на Тернопільщині, яка чекала ремонту 30 років? (відео) Reviewed by on . Служба автомобільних доріг у Тернопільській області завершила роботи з ремонту проїзної частини дороги Р-41 (обхід м. Тернопіль). Це – перше оновлення траси за Служба автомобільних доріг у Тернопільській області завершила роботи з ремонту проїзної частини дороги Р-41 (обхід м. Тернопіль). Це – перше оновлення траси за Rating: 0

Додати коментар

scroll to top