fbpx  
Home » Новини » Як навчаються у Новій українській школі першокласники Тернопільщини? (фото)

Як навчаються у Новій українській школі першокласники Тернопільщини? (фото)

20.12.2018 16:06 Категорія: Новини

нуш більче золоте (2)Із початком навчального року в нашій державі стартувала Нова українська школа. Діти, які цьогоріч пішли у перший клас, навчаються за новими стандартами освіти.

Власне, як працює школа за новим стандартом, в яких умовах навчаються першачки Більче-Золотецької ОТГ, розповіли на сайті громади.

Зокрема, як зазначено, для підготовки школи до реформи було отримано субвенцію з державного бюджету та співфінансування з бюджету сільської ради . За ці кошти було закуплено меблі: стінки для класів, нові парти, стільчики , а також обладнання: комп’ютери, принтери, ламінатори, проектори , дидактичний матеріал.

Додамо, що на Тернопільщині на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» на 2018 рік було виділено 106,2 млн.грн.

нуш більче золоте (3)

нуш більче золоте (4)

нуш більче золоте (5)

нуш більче золоте (7)

нуш більче золоте (8)

нуш більче золоте (9)

нуш більче золоте

 

 

 

 

 

 

Як навчаються у Новій українській школі першокласники Тернопільщини? (фото) Reviewed by on . Із початком навчального року в нашій державі стартувала Нова українська школа. Діти, які цьогоріч пішли у перший клас, навчаються за новими стандартами освіти. Із початком навчального року в нашій державі стартувала Нова українська школа. Діти, які цьогоріч пішли у перший клас, навчаються за новими стандартами освіти. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top