fbpx  
Home » Новини » Випускник тернопільського ВНЗ став “Вчителем року-2019″

Випускник тернопільського ВНЗ став “Вчителем року-2019″

11.12.2018 11:00 Категорія: Новини

вчитель рокуВипускник Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Володимир Костюк підкорив всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019». Про це повідомив ректор ТНПУ Богдан Буяк.

Зараз Володимир Олександрович Костюк працює вчителем географіїї та природознавства Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 на Київщині, інформує Погляд. Нещодавно він став лауреатом конкурсу “Учитель року – 2019″ у номінації “Географія”.

Володимир Олександрович блискуче представив фрагмент уроку на тему “Води суходолу Африки”, розробив та презентував дослідження “Інтеграційні та дезінтеграційні процеси в Європі” та чудово впорався з практичним завданням, яке розробляли члени журі.

 

Випускник тернопільського ВНЗ став “Вчителем року-2019″ Reviewed by on . Випускник Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Володимир Костюк підкорив всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019». Про це п Випускник Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Володимир Костюк підкорив всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019». Про це п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top