fbpx  
Home » Новини » Власники «Карти тернополянина» отримають знижки в різних закладах міста

Власники «Карти тернополянина» отримають знижки в різних закладах міста

06.12.2018 10:10 Категорія: Новини

карта тернополянинаЗ 1 грудня для усіх тернополян, які використовують персоніфіковану «Соціальну карту тернополянина», розпочали діяти знижки на придбання товарів та послуг в окремих торгівельних мережах міста.

Зокрема, як повідомили у міській раді, спеціальні дисконтні програми для різних категорій власників персоніфікованих карток передбачені у мережі аптек «Борис» та «Ромашка». Приміром, власники загальної «Картки тернополянина» та учнівської/студентської «Картки тернополянина» отримують знижку на придбання товарів у розмірі 5%, пенсіонери – у розмірі 10%. Для мешканців міста – власників пільгового персоніфікованого електронного квитка розмір знижки залежить від категорії заявника і наведений у таблиці.

Окрім того, усі тернополяни, які є власниками загальної, учнівської, студентської чи пільгової «Картки тернополянина» отримують знижку у розмірі 10 % на послуги компанії «Комп’ютерний сервіс» (вул.  Просвіти, 6б), а пенсіонери за віком при наявності пільгової “Карти тернополянина” та пенсійного посвідчення отримають додаткову знижку 5% на товари та послуги у компаніях:

  • Сервісний центр «Радіо-сервіс», вул.  Київська, 2;
  • Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т», вул. Шашкевича, 3;
  • Ресторан-музей «Галицький замок», район КПП м. Тернопіль;
  • Спеціальні дисконтні програми для власників «Соціальної карти тернополянина»  передбачені також у: магазині-ательє «Територія взуття», фітнес-клубах «Арена» та «Power Gym», торгівельній мережі «Галерея вишиванок» та стоматології «Dental Art».

Власнику «Соціальної карти тернополянина» для отримання знижки необхідно пред’явити свою картку, а для власників пільгового персоніфікованого електронного квитка, окрім картки, потрібно мати посвідчення відповідної категорії заявника.

Дисконтна програма для власників “Картки тернополянина” постійно розвиватиметься, а перелік торгівельних мереж, де діятиме знижка, буде розширюватися. Інформацію про нових учасників дисконтної програми та детальний опис можна отримати також на порталі  https://fayna-karta.te.ua/discount-programs/.

 

Власники «Карти тернополянина» отримають знижки в різних закладах міста Reviewed by on . З 1 грудня для усіх тернополян, які використовують персоніфіковану «Соціальну карту тернополянина», розпочали діяти знижки на придбання товарів та послуг в окре З 1 грудня для усіх тернополян, які використовують персоніфіковану «Соціальну карту тернополянина», розпочали діяти знижки на придбання товарів та послуг в окре Rating: 0

Додати коментар

scroll to top