Home » ­ » У Тернополі викрали медикаменти і харчі, які збирали бійцям ООС

У Тернополі викрали медикаменти і харчі, які збирали бійцям ООС

04.12.2018 11:35 Категорія: ­ Кримінал Новини

АТОУ Тернополі волонтери просять повернути вкрадену допомогу, яку зібрали для бійців ООС.

Вантаж для українських вояків збирали місцеві волонтери. Значну частину вкраденого надіслали представники української діаспори з різних кран.

Волонтери звернулися до злодіїв через соцмережі, аби ті повернули викрадене. Обіцяють анонімність, повідомляє ZIK.

«З криком душі звертаємося до вас. Протягом останніх двох тижнів з їдальні колишнього «Комунтрансу» на вулиці Тролейбусній,7а, невідомі викрали речі, продукти харчування, медикаменти та перев’язувальні матеріали, які були зібрані для передачі нашим захисникам. Значна частина вкраденого до нас надійшла з діаспор різних країн», – написала волонтерка Марія Шестопалка.

За словами жінки, волонтери Тернополя користувались приміщенням їдальні тривалий час, її для потреб допомоги армії офіційно надала місцева влада. Вона ж подарувала електроплиту для приготування смаколиків для військовослужбовців, що зараз перебувають на передовій.

«Працею групи «Матерів у молитві» всього міста та інших тернополян на передову тонами відправлено приготовлені домашні страви для наших захисників. Також викрадено посуд та електороприлади, які використовувалися для приготування їжі. Цим ганебним вчинком «прославлено» наше місто на всі країни, які надавали нам посильну гуманітарну допомогу для воїнів», – пише Марія Шестопалка.

Волонтерка сподівається, що у злодіїв заговорить совість, коли вони дізнаються про призначення вантажу.

«Просто поверніть вкрадене. Гарантую, що вашого імені я ніколи і нікому не розголошу», – пише жінка.

 

У Тернополі викрали медикаменти і харчі, які збирали бійцям ООС Reviewed by on . У Тернополі волонтери просять повернути вкрадену допомогу, яку зібрали для бійців ООС. Вантаж для українських вояків збирали місцеві волонтери. Значну частину в У Тернополі волонтери просять повернути вкрадену допомогу, яку зібрали для бійців ООС. Вантаж для українських вояків збирали місцеві волонтери. Значну частину в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top