fbpx  
Home » Новини » У Тернополі вперше відбувся Форум сім’ї (фото)

У Тернополі вперше відбувся Форум сім’ї (фото)

16.12.2018 12:00 Категорія: Новини

Форум сімї (2)На Тернопільщині відбувся перший обласний форум сім’ї. Його гасло: Щаслива родина – міцна Україна!”.

Захід організували за ініціативи комісії у справах родини УГКЦ, «Руху реформації», ГО «Колиска життя» та за підтримки Тернопільської ОДА, обласної ради, міської ради, ТРЦ «Подоляни». Мета форуму сім’ї – консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, закладів освіти і медицини, задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

Під час заходу учасники обговорили, з якими викликами та завданнями доводиться зустрічатися українським сім’ям, а також звернули увагу на внутрішні проблеми інституту сім’ї.

Як зазначили у прес-службі облдержадміністрації, на Тернопільщині проживають близько 58 тисяч сімей, з яких 12 тисяч – багатодітні. Тому такі зустрічі, як сьогодні, повинні стати регулярними. Адже у родинах важливо плекати сімейні цінності та відповідально виховувати дітей.

Форум сімї

Форум сімї (5)

Форум сімї (3)

Форум сімї (4)

 

У Тернополі вперше відбувся Форум сім’ї (фото) Reviewed by on . На Тернопільщині відбувся перший обласний форум сім’ї. Його гасло: "Щаслива родина – міцна Україна!". Захід організували за ініціативи комісії у справах родини На Тернопільщині відбувся перший обласний форум сім’ї. Його гасло: "Щаслива родина – міцна Україна!". Захід організували за ініціативи комісії у справах родини Rating: 0

Додати коментар

scroll to top