fbpx  
Home » Новини » У Тернополі військові проходять навчання із семитонною артилерійською системою (фото)

У Тернополі військові проходять навчання із семитонною артилерійською системою (фото)

17.12.2018 15:25 Категорія: Новини

артилеристи навчання (3)Тернопільські артилеристи проводять навчання зі спеціальної підготовки на гаубицях «Мста-Б», 152 мм калібру.

Семитонна артилерійська система, яка призначена для знищення живої сили й техніки противника, з легкістю перевтілюється на слухняну «іграшку», як кажуть гармаші в руках професіоналів.

Як повідомляє 44 окрема артилерійська бригада, заняття з підготовки особового складу організовують молоді командири, разом з тим удосконалюють свої навички в управлінні підрозділами.

“Не зважаючи на погодні умови, обслуги на час відпрацьовують злагодженість своїх дій, а обчислювачі та навідники виконують нормативи на залік. Артилеристи, котрі нещодавно повернулись із зони ООС, практично “живуть” надією, щоб повернутися назад і стверджують, у разі загострення готові до виконання найскладніших завдань, щоб захистити українських громадян від знахабнілих окупантів”, – зазначають у бригаді.

артилеристи навчання (8)

артилеристи навчання (7)

артилеристи навчання (6)

артилеристи навчання (5)

артилеристи навчання (4)

артилеристи навчання (2)

артилеристи навчання

У Тернополі військові проходять навчання із семитонною артилерійською системою (фото) Reviewed by on . Тернопільські артилеристи проводять навчання зі спеціальної підготовки на гаубицях «Мста-Б», 152 мм калібру. Семитонна артилерійська система, яка призначена для Тернопільські артилеристи проводять навчання зі спеціальної підготовки на гаубицях «Мста-Б», 152 мм калібру. Семитонна артилерійська система, яка призначена для Rating: 0

Додати коментар

scroll to top