fbpx  
Home » Новини » У Тернополі відбудеться незвичайний модний показ

У Тернополі відбудеться незвичайний модний показ

18.12.2018 12:30 Категорія: Новини

незвичайний модний показ-Такого у нашому місті ще не було. Так, на гостей міста і тернополян чекає незвичайний показ мод. А незвичайний він тим, що подіумом буде слугувати ковзанка, що розташована на Театральному майдані.

Як повідомив видання “Думай” директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук, показ мод під відкритим небом “Icefashionshow”пройде у четвер, 20 грудня. Початок дійства – о 19.30.

Моделі дефілюватимуть у зимовому одязі від українських виробників. Загалом на ковзанку вийдуть 20 дівчат.

Нагадаємо, цього року у центрі міста знову встановили ковзанку під відкритим небом. Її довжина – 40 метрів, а завдяки новим технологіям охолодження вона працюватиме навіть при температурі повітря на вулиці вище нуля.

незвичайний модний показ

 

 

 

У Тернополі відбудеться незвичайний модний показ Reviewed by on . Такого у нашому місті ще не було. Так, на гостей міста і тернополян чекає незвичайний показ мод. А незвичайний він тим, що подіумом буде слугувати ковзанка, що Такого у нашому місті ще не було. Так, на гостей міста і тернополян чекає незвичайний показ мод. А незвичайний він тим, що подіумом буде слугувати ковзанка, що Rating: 0

Додати коментар

scroll to top