fbpx  
Home » Новини » У Тернополі почали встановлювати пам’ятник за мільйон гривень

У Тернополі почали встановлювати пам’ятник за мільйон гривень

05.12.2018 08:42 Категорія: Новини

памятник вчителюПостамент для пам’ятника вчителю вже облаштували біля третьої школи, що на вулиці Грушевського, 3. Решта елементів пам’ятника мають встановити до кінця року.

За умовами Громадського бюджету усі проекти, які стали переможцями мають бути реалізовані упродовж року. Якщо з якихось причин проект до кінця року не втілили у життя, то кошти передбачені на його реалізацію залишаються у казні міста. Проект «Пам’ятник вчителю» став одним із переможців минулорічного громадського бюджету. На його виготовлення та встановлення передбачено  999 800 гривень.

Частину робіт уже виконали, пише За Збручем. Зараз у столиці триває робота над виготовленням фігур для пам’ятника. За словами начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольги Поихиляк, скульптурна композиція складатиметься із трьох фігур, і відображатиме певний філософський задум. Доповнюватиме її напис «Кожен тобі – учитель». Фігури будуть відлиті із бронзи.

 

У Тернополі почали встановлювати пам’ятник за мільйон гривень Reviewed by on . Постамент для пам’ятника вчителю вже облаштували біля третьої школи, що на вулиці Грушевського, 3. Решта елементів пам’ятника мають встановити до кінця року. За Постамент для пам’ятника вчителю вже облаштували біля третьої школи, що на вулиці Грушевського, 3. Решта елементів пам’ятника мають встановити до кінця року. За Rating: 0

Додати коментар

scroll to top