fbpx  
Home » Новини » У Тернополі побачили унікальне явище

У Тернополі побачили унікальне явище

04.12.2018 15:25 Категорія: Новини

Зимова веселкаВеселку в грудні спостерігали тернополяни. Незвичайне явище природи помітили вранці у понеділок, 3 грудня. Над засніженими краєвидами Тернополя й околиць засяяла різнобарвна веселка.

Щоправда, у небі вона пробула недовго. Містяни, які встигли побачити її, були неабияк здивовані. Але невдовзі зрозуміли причину такого дива. Як виявилося, після тріскучих морозів ураз потепліло й над містом накрапав невеликий дощ.

Користувачі мережі опублікували десятки фотографій із захопленими коментарями, інформує ZIK. Мало кому випадає нагода стати свідком зимової веселки.

«Веселка у грудні? Так, це можливо!», – написала Ірина Моргун.

Під світлиною зимового дива жінка написала, що вже бачила подібне явище кілька років тому, у Різдво.

«Аво. Такий був схід сонця дивний, що аж веселка на 2 хвилинки об’явилася. В грудні. В мороз. Ніколи ще не бачила взимку веселки, – поділилася Любов Вовк.

«Вже знаю, чо була. Бо дощик моросить», – пояснила тернополянка.

«Хто зранку гуляє, тому веселка посміхається», – каже Богдан Кіндій.

Дехто намагається вгледіти у веселці знак небес. Усі сходяться на думці, що споглядання зимової веселки – це щонайменше до хорошого настрою.

«Я вперше таке бачу, ну і як понеділок може бути поганим, якщо навколо така краса!», – написала Ірина Пискур.

Зимова веселка (4)

Зимова веселка (3)

Зимова веселка (2)

 

У Тернополі побачили унікальне явище Reviewed by on . Веселку в грудні спостерігали тернополяни. Незвичайне явище природи помітили вранці у понеділок, 3 грудня. Над засніженими краєвидами Тернополя й околиць засяял Веселку в грудні спостерігали тернополяни. Незвичайне явище природи помітили вранці у понеділок, 3 грудня. Над засніженими краєвидами Тернополя й околиць засяял Rating: 0

Додати коментар

scroll to top