fbpx  
Home » Новини » У Тернополі хочуть створити унікальний сад

У Тернополі хочуть створити унікальний сад

27.12.2018 16:26 Категорія: Новини

унікальний садСтворити у місті ботанічний Біблійний сад як у Святому письмі пропонують тернополяни. проект втілять, якщо він набере найбільше кількість голосів.

Із відповідною ідеєю виступила професор ТНПУ ім. В.Гнатюка Світлана Пида. Вона пропонує висадити ботанічний сад на території Тернопільського педагогічного університету, де знаходиться церква святої Софії Премудрості Божої. За проектом професора на території саму мають висадити дерева, кущі, ліани та рослини біблійного городу, що згадуються у Старому письмі.

Біля кожної рослини пропонують розмістити таблички з назвою, а також тест притчі, з якою її пов’язують.

Додамо, що в Україні вже існує Біблійний сад, який розташований у місті Чернівці. Проте такі насадженнями є популярними у світі. Зокрема, біблійні сади висаджені в США, Японії, Великобританії, Ізраїлі, Чехії тощо.

За відповідний проект можна проголосувати за цим посиланням. Голосувати можна до 31 грудня.

У Тернополі хочуть створити унікальний сад Reviewed by on . Створити у місті ботанічний Біблійний сад як у Святому письмі пропонують тернополяни. проект втілять, якщо він набере найбільше кількість голосів. Із відповідно Створити у місті ботанічний Біблійний сад як у Святому письмі пропонують тернополяни. проект втілять, якщо він набере найбільше кількість голосів. Із відповідно Rating: 0

Додати коментар

scroll to top