fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині запрацювала власна радіостанція

У громаді на Тернопільщині запрацювала власна радіостанція

06.12.2018 16:43 Категорія: Новини

радіоУ Гусятині відбулося урочисте відкриття «Свого радіо» – медіапроекту, який покликаний стати «Голосом громади».

Шлях до нього розпочався ще у березні, проте без підтримки ініціативної групи людей втілити цей проект у життя було б неможливим. «Своє радіо» було створене у рамках програми – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Саме співпраця ГО «Надзбручанський край» зробила можливою втілення у життя цієї невеличкої мрії. На кошти DOBRE було закуплено всю необхідну для старту роботи апаратуру, повідомляє гусятин.com.ua.

Нині приміщення студії розміщено у стінах КЗ «Центр культури і дозвілля», якому ГО «Надзбручанський край» надала у безкоштовне користування обладнання для радіостудії. А слухати радіо Гусятинської територіальної об’єднаної громади можна з будь-якого носія, що під’єднується до мережі інтернету за адресою www.svoye.in.ua.

 

У громаді на Тернопільщині запрацювала власна радіостанція Reviewed by on . У Гусятині відбулося урочисте відкриття «Свого радіо» - медіапроекту, який покликаний стати «Голосом громади». Шлях до нього розпочався ще у березні, проте без У Гусятині відбулося урочисте відкриття «Свого радіо» - медіапроекту, який покликаний стати «Голосом громади». Шлях до нього розпочався ще у березні, проте без Rating: 0

Додати коментар

scroll to top