fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині за державний кошт оновлюють дитсадки

У громаді на Тернопільщині за державний кошт оновлюють дитсадки

10.12.2018 16:46 Категорія: Новини

дитсадокБілобожницька об’єднана територіальна громада завдяки реформі децентралізації отримала підтримку від держави, завдяки чому є можливість покращувати інфраструктуру на території ОТГ.

Тут наразі триває реконструкція будівлі Білобожницького дошкільного навчального закладу. Ремонт проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ на суму 1 446 тис. грн.

Роботи проводяться і у Нагірянському дошкільному закладі №2. Тут на даний час проходить реконструкція закладу за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Вартість проекту становить 1 498 тис. грн.

 

У громаді на Тернопільщині за державний кошт оновлюють дитсадки Reviewed by on . Білобожницька об’єднана територіальна громада завдяки реформі децентралізації отримала підтримку від держави, завдяки чому є можливість покращувати інфраструкту Білобожницька об’єднана територіальна громада завдяки реформі децентралізації отримала підтримку від держави, завдяки чому є можливість покращувати інфраструкту Rating: 0

Додати коментар

scroll to top