fbpx  
Home » Новини » У Чорткові організували благодійну акцію до дня Святого Миколая

У Чорткові організували благодійну акцію до дня Святого Миколая

14.12.2018 16:06 Категорія: Новини

миколайДень Святого Миколая – особливе свято. Його з нетерпінням чекають усі діти, адже воно символізує втілення мрій та віру в диво.

Щоб зробити цей день святковим для діток-сиріт у Чорткові організували благодійний збір подарунків.

“Просимо Вас надати благодійну фінансову чи матеріальну допомогу. Пожертвувані Вами кошти та речі будуть використані для подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Не всі діти оточені турботою батьків, але кожен з них 19 грудня на Святого Миколая прокинуться і з надією заглядатимуть під подушку. Тож з Вашою допомогою Святий Миколай зможе прийти з омріяним подарунком до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах”, – зазначили у міській раді.

Приносити гостинці необхідно сюди: м.Чортків, вул. Шевченка, 21, Чортківська міська рада
Служба у справах дітей тел.: 2-29-25, (067) 933-96-05

Ел. пошта: ssd.chortkiv@i.uа

 

У Чорткові організували благодійну акцію до дня Святого Миколая Reviewed by on . День Святого Миколая – особливе свято. Його з нетерпінням чекають усі діти, адже воно символізує втілення мрій та віру в диво. Щоб зробити цей день святковим дл День Святого Миколая – особливе свято. Його з нетерпінням чекають усі діти, адже воно символізує втілення мрій та віру в диво. Щоб зробити цей день святковим дл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top