fbpx  
Home » Новини » TruCAM – у дії: на Тернопільщині за один день оштрафували 7 водіїв

TruCAM – у дії: на Тернопільщині за один день оштрафували 7 водіїв

04.12.2018 10:43 Категорія: Новини

TruCAM штраф (3)Із 3 грудня на трасі Львів-Тернопіль почала працювати система відеофіксації порушень ПДР. Не зважаючи на те, що полісмени області обіцяли у перший день роботи приладу TruCAM лише попереджати водіїв, проте працівники поліції на своїй сторінці у Фейсбуці прозвітували про перших оштрафованих.

Зокрема, як йдеться у повідомлення патрульної поліції Тернопільської області, за один день вони виявили 70 порушників.

Загалом поліцейські зробили заміри 80-ти автомобілів. 7 водіїв перевищили швидкість більше, ніж на 20 км. год. А рекордсменом-порушником став водій, який їхав 91 км. год. На цій ділянці дозволено рухатися зі швидкістю 50 км. год.

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год передбачає штраф у розмірі 255 гривень; згідно частини 3 статті 122 КУпАП перевищення швидкості більше як на 50 км/год каратиметься штрафом у розмірі 510 гривень.

TruCAM штраф

TruCAM штраф (2)

 

TruCAM – у дії: на Тернопільщині за один день оштрафували 7 водіїв Reviewed by on . Із 3 грудня на трасі Львів-Тернопіль почала працювати система відеофіксації порушень ПДР. Не зважаючи на те, що полісмени області обіцяли у перший день роботи п Із 3 грудня на трасі Львів-Тернопіль почала працювати система відеофіксації порушень ПДР. Не зважаючи на те, що полісмени області обіцяли у перший день роботи п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top