fbpx  
Home » Новини » Тернополянин Тарас Радь здобув три срібні медалі на Кубку світу

Тернополянин Тарас Радь здобув три срібні медалі на Кубку світу

28.12.2018 16:45 Категорія: Новини

Тарас РадьТріумфально – з тридцятьма медалями – завершили українські паралімпійці Кубок світу 2018 року з лижних перегонів та біатлону. Відбувались змагання у місті Воукатті (Фінляндія), повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

У складі національної збірної команди змагалось 11 чоловіків та 7 жінок. Прекрасний подарунок Україні із 5-ти золотих, 14-ти срібних та 11-ти бронзових нагород та першого місця за загальною кількістю медалей та третього – за «золотом» серед 21-ї країни-учасниці зробили наші спортсмени на цих змаганнях.

Свій внесок у вигляді трьох нагород срібного гатунку вніс до скарбнички України і тернополянин Тарас Радь. Два «срібла» Тарас виборов у класі LW 10-12 – у біатлоні-спринт та біатлоні. А ще у його здобутку срібна нагорода у лижних перегонах на середній дистанції 7,5 км.

Тарас Радь – майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету «Фізичне виховання» Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка. Готував спортсмена заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Тернополянин Тарас Радь здобув три срібні медалі на Кубку світу Reviewed by on . Тріумфально – з тридцятьма медалями – завершили українські паралімпійці Кубок світу 2018 року з лижних перегонів та біатлону. Відбувались змагання у місті Воука Тріумфально – з тридцятьма медалями – завершили українські паралімпійці Кубок світу 2018 року з лижних перегонів та біатлону. Відбувались змагання у місті Воука Rating: 0

Додати коментар

scroll to top