fbpx  
Home » Новини » Тернополянин Тарас Радь здобув другу срібну медаль Кубку світу з біатлону

Тернополянин Тарас Радь здобув другу срібну медаль Кубку світу з біатлону

20.12.2018 14:34 Категорія: Новини

Тарас Радь (2)Українські паралімпійці завершили Кубок Світу-2018 з лижних перегонів та біатлону в місті Воукатті ( Фінляндія). Україна завоювала 5 золотих, 14 срібних та 11 бронзових нагород та посіла перше місце за загальною кількістю медалей та 3 – тє – за ” золотом “.

У складі національної збірної команди змагалось 18 спортсменів. Високий клас в біатлоні продемонстрував тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету “фізичне виховання” ТНПУ Радь Тарас. Він, як повідомляє Тернопільський регіональний центр “Інваспорт”, у класі LW 10 – 12 у біатлоні спринт виборов срібну нагороду, а у День Святого Миколая у біатлоні виборов ще одне “срібло”.

Готував спортсмена Заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, Заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Тарас Радь

 

Тернополянин Тарас Радь здобув другу срібну медаль Кубку світу з біатлону Reviewed by on . Українські паралімпійці завершили Кубок Світу-2018 з лижних перегонів та біатлону в місті Воукатті ( Фінляндія). Україна завоювала 5 золотих, 14 срібних та 11 б Українські паралімпійці завершили Кубок Світу-2018 з лижних перегонів та біатлону в місті Воукатті ( Фінляндія). Україна завоювала 5 золотих, 14 срібних та 11 б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top