fbpx  
Home » Кримінал » Тернополянка вразила поліцію своїм вчинком

Тернополянка вразила поліцію своїм вчинком

26.12.2018 15:58 Категорія: Кримінал Новини

поліціяУ Тернополі жінка повернула власнику загублений гаманець, в якому було 20 тис. гривень. Про це повідомили в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в регіоні.

Як розповіла правоохоронцям 32-річна Юлія Гричак, гаманець вона знайшла на території центрального автовокзалу. У портмоне виявила платіжку з ім’ям чоловіка. Жінка обійшла найближчі заклади, поблизу яких знайшла гаманець, і питала чи випадково ніхто такого не знає.

Оскільки на слід чоловіка вийти їй не вдалося, жінка вирішила віднести гаманець до співробітників Тернопільського відділу поліції.

Правоохоронці оперативно розшукали власника завдяки тому, що в гаманці було водійське посвідчення. Ним виявився 34-річний житель обласного центру. За словами чоловіка, портмоне зберігав в верхній кишені куртки і не помітив, коли воно випало.

Крім більш ніж 20 тис. грн., за які чоловік мав намір купити оргтехніку, в гаманці були документи та банківські картки.

Поліцейські подякували жінці за те, що не спокусилася на знайдений гаманець, а повідомила про знахідку правоохоронців.

«Там була солідна сума грошей, це не 200-300 гривень, а більше 20 тис. гривень. Не кожна людина могла б побороти таку спокусу і могла залишити гаманець собі, але нам приємно, що ми працюємо в такому місті, де є такі свідомі громадяни», – зазначив слідчий Тернопільського відділу поліції Сергій Заблоцький.

Тернополянка вразила поліцію своїм вчинком Reviewed by on . У Тернополі жінка повернула власнику загублений гаманець, в якому було 20 тис. гривень. Про це повідомили в секторі комунікацій головного управління Національно У Тернополі жінка повернула власнику загублений гаманець, в якому було 20 тис. гривень. Про це повідомили в секторі комунікацій головного управління Національно Rating: 0

Додати коментар

scroll to top