fbpx  
Home » Новини » Тернополян закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну

Тернополян закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну

26.12.2018 16:51 Категорія: Новини

молитваСинод єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства УГКЦ видав Заклик про посилену молитву за Батьківщину. У документі наведені практичні вказівки щодо спільної молитви та посту за Україну.

Зокрема, як пише svoboda.te.ua, всіх вірних закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну: у понеділок — за успішне служіння Президента, уряду та Верховної Ради України; у вівторок – за ворогів, за навернення тих, хто переслідує і атакує нас; у середу — за українське військо; у четвер — за правоохоронні органи і поліцію; у п’ятницю — за поранених, полонених, біженців та їхні родини; у суботу — поминання померлих, зокрема загиблих воїнів і всіх невинно вбитих; у неділю — за єдність і соборність України.

Вірних заохочують також до приватних молитов за Україну, а після кожної Божественної Літургії у храмах закликають співати молитву «Боже, великий, єдиний».

 

Тернополян закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну Reviewed by on . Синод єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства УГКЦ видав Заклик про посилену молитву за Батьківщину. У документі наведені практичні вказівки щодо Синод єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства УГКЦ видав Заклик про посилену молитву за Батьківщину. У документі наведені практичні вказівки щодо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top