Home » ­ » Тернополян кличуть ліпити вареники для бійців ООС

Тернополян кличуть ліпити вареники для бійців ООС

06.12.2018 10:59 Категорія: ­ Новини

вареникиТернопільські господині відправляють їжу бійцям відколи триває війна на Східній Україні. Відтак завжди є потреба робочих рук і продуктів.

Як повідомила За Збручем волонтерка пані Марія, минулого тижня тернопільські господині почали активно працювати. Однак наразі є гостра необхідність в окремих продуктах для приготування вареників.

«Наші господині почали працювати настільки активно, що вичерпали майже всі запаси смальцю. Тому нині потребуємо в першу чергу смальцю або сала. Будемо вдячні за допомогу. Нагадуємо, що смальцем ми заливаємо вареники, щоб вони могли довше зберігатися.

Дякуємо всім небайдужим, які допомагають нам продуктами та грошима», – розповідають волонтери.

Готуючи страви для воїнів, тернопільські господині таким чином показують їм підтримку і турботу. Відколи в Україні воєнні дії, волонтери роблять усе можливе, аби наші захисники не залишалися голодними і радо запрошують до співпраці усіх охочих.

вареники для бійців ООС (2)

вареники для бійців ООС

 

 

Тернополян кличуть ліпити вареники для бійців ООС Reviewed by on . Тернопільські господині відправляють їжу бійцям відколи триває війна на Східній Україні. Відтак завжди є потреба робочих рук і продуктів. Як повідомила За Збруч Тернопільські господині відправляють їжу бійцям відколи триває війна на Східній Україні. Відтак завжди є потреба робочих рук і продуктів. Як повідомила За Збруч Rating: 0

Додати коментар

scroll to top