fbpx  
Home » Новини » Тернопільський студент виборов бронзу на чемпіонаті України

Тернопільський студент виборов бронзу на чемпіонаті України

19.12.2018 16:06 Категорія: Новини

бронза гирьовий спортУ м. Токмак Запорізької області завершився чемпіонат України з гирьового спорту. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 210 учасників з 12 областей України.

Як повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації, добрі результати показали вихованці Збаразької районної ДЮСШ під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту України міжнародного класу Петра Багрія.

Так, учень Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Богдан Тольпа у ваговій категорії 65 кг виборов бронзову нагороду з нормативом кандидата в майстри спорту України. Брат Богдана, Андрій Тольпа, який навчається в Збаразькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.Франка, в категорії 55 кг посів 4 місце.

Ще один вихованець гирьової школи, учень Почаївського ВПУ Вадим Карлатян зупинився за крок до медалі на четвертій сходинці у ваговій категорії 70 кг.

 

Тернопільський студент виборов бронзу на чемпіонаті України Reviewed by on . У м. Токмак Запорізької області завершився чемпіонат України з гирьового спорту. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 210 учасників з 12 областей України. Як пов У м. Токмак Запорізької області завершився чемпіонат України з гирьового спорту. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 210 учасників з 12 областей України. Як пов Rating: 0

Додати коментар

scroll to top