fbpx  
Home » Новини » Тернопільські священики передали воїнам ООС подарунки (фото)

Тернопільські священики передали воїнам ООС подарунки (фото)

29.12.2018 14:14 Категорія: Новини

ООС подарунки (4)Священики та семінаристи Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ здійснюють духовну місію у зоні бойових дій. З благословення та за підтримки архиєпископа і митрополита Василія (Семенюка), окремих жертводавців бійцям доставлено різного роду матеріальну допомогу та подарунки від св. Миколая.

Дві місійні групи під проводом о. Володимира Топоровського та о. Євгена Флисти побували у різних місцях дислокації військових підрозділів. Отці відслужили Божественні Літургії за наших воїнів, їхніх сім’ї та родин, сповідали охочих, проводили духовні бесіди, повідомляє прес-служба архиєпархії.

Воїни дякували митрополиту Василію за молитву та підтримку, а зокрема Великобірківському деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, мешканцям с. Смиківці, за посилену допомогу в організації свята Миколая виключно на зоні бойових дій. Як розповідає о. Євген Флиста, «Господь нам допоміг бути там, де волонтерів і капеланів ще не було».

Група о. Володимира Топоровського традиційно відвідала батальйон «Тернопіль» з дарами від св. Миколая. «Молитовна та матеріальна підтримка є великою справою усього нашого духовенства спільно із нашими вірними, – відзначає священик-капелан. – Святий Миколай завітав до наших хлопців у ліс. Потрібно було бачити радісні обличчя наших воїнів-героїв. Такими щасливими, ми усі звикли бачити тільки радісні обличчя наших дітей».

ООС подарунки (5)

ООС подарунки (6)

ООС подарунки (3)

ООС подарунки

ООС подарунки (7)

ООС подарунки (2)

 

 

 

Тернопільські священики передали воїнам ООС подарунки (фото) Reviewed by on . Священики та семінаристи Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ здійснюють духовну місію у зоні бойових дій. З благословення та за підтримки архиєпископа і Священики та семінаристи Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ здійснюють духовну місію у зоні бойових дій. З благословення та за підтримки архиєпископа і Rating: 0

Додати коментар

scroll to top