fbpx  
Home » Новини » Школярі з Тернопільщини зробили патріотичні подарунки для військових (фото)

Школярі з Тернопільщини зробили патріотичні подарунки для військових (фото)

18.12.2018 11:22 Категорія: Новини

44 бригада вишиванки (8)Тернопільські артилеристи на передодні Дня Святого Миколая отримали у подарунок від дітей та учнів вишиті сорочки. Ініціювали таку акцію представники Мельнице – Подільської селищної ради разом із закладами дошкільної та загальної середньої освіти.

Як повідомляє 44 окрема артилерійська бригада, щоб передати вишиванки бійцям на Схід, організатори запросили військовослужбовців артилерійської бригади в гості на Борщівщину. Учні та вчителі, батьки та волонтери підготували цілу програму: читали вірші, співали пісні, виконували художню композицію із переплетеними вишитими рушниками.

“Коли вишивала сорочку то думала про воїнів, які знаходяться в зоні проведення бойових дій, – каже учениця 11 класу Мельнице–Подільської загальноосвітньої школи Ліля Кирилів. – Кожен хрестик, кожен бісер – це втілення нашої поваги до них. Ми знаємо скільки зусиль вони докладають, щоб захищати нашу країну, роблять щоб ми не чули вибухів біля нашої школи і будинку”.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мельнице – Подільської селищної ради Степан Герчак додає: “У вересні ми передали бійцям чотири вишиті сорочки, і ви не уявляєте, як радісно вони сприйняли ці подарунки. Одну сорочку міряли чотири воїни – це потрібно було бачити. Після цього було прийнято рішення продовжити добру справу і ми вийшли з цією пропозицією до представників закладів освіти. Сьогодні як бачите ми вже зібрали набагато більше сорочок, передаємо їх на схід як своїм землякам, а також тим хто поруч з ними”.

Свято з подарунками, яке тривало близько двох годин поєдналося з культурою, традиціями українського народу, переплелося з ниткою, яку не можна обірвати поки вишивається сорочка в спадок для наступних поколінь. Під час заходу більшість із присутніх висловили впевненість, що українська вишиванка буде жити і в Донецьку, і в Луганську. Вона, як символ оберегу, як генетичний код, як перемога світла над темрявою, неодмінно принесе злагоду для всього українського народу.

Військовики, які сьогодні несуть службу в зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС) дякували за такі подарунки, було приємно чути привітання з рідної землі, бачити прекрасні дитячі малюнки.

Прес-офіцер, лейтенант Ю.КУЛЬПА

44 бригада вишиванки (7)

44 бригада вишиванки (6)

44 бригада вишиванки (4)

44 бригада вишиванки (5)

44 бригада вишиванки (2)

44 бригада вишиванки

44 бригада вишиванки (3)

 

Школярі з Тернопільщини зробили патріотичні подарунки для військових (фото) Reviewed by on . Тернопільські артилеристи на передодні Дня Святого Миколая отримали у подарунок від дітей та учнів вишиті сорочки. Ініціювали таку акцію представники Мельнице - Тернопільські артилеристи на передодні Дня Святого Миколая отримали у подарунок від дітей та учнів вишиті сорочки. Ініціювали таку акцію представники Мельнице - Rating: 0

Додати коментар

scroll to top