fbpx  
Home » Новини » Сергій Притула презентує у Тернополі новий фільм (відео)

Сергій Притула презентує у Тернополі новий фільм (відео)

13.12.2018 10:59 Категорія: Новини

ПритулаСергій Притула знявся в українському фільмі “Секс і нічого особистого”. Для нього це дебютний фільм, і як він впорався зі своїм завданням, ми дуже скоро дізнаємося.

Так, романтична комедія виходить у широкий прокат 20 грудня, а 13 грудня шоумен презентуватиме стрічку на закритому допрем’єрному показі у Тернополі у Сінема Сіті. Автограф сесія відбудеться о 15.00.

Додамо, що автором сценарію романтичної комедії “Секс і нічого особистого” став сам Сергій Притула і його колеги по “Вар’яти-шоу”: Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Володимир Ковцун та Віталій Тильний. Режисером проекту стала Ольга Ряшина, а фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

Також опубліковано офіційний синопсис фільму: “Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супергероя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина”.

 

 

Сергій Притула презентує у Тернополі новий фільм (відео) Reviewed by on . Сергій Притула знявся в українському фільмі "Секс і нічого особистого". Для нього це дебютний фільм, і як він впорався зі своїм завданням, ми дуже скоро дізнаєм Сергій Притула знявся в українському фільмі "Секс і нічого особистого". Для нього це дебютний фільм, і як він впорався зі своїм завданням, ми дуже скоро дізнаєм Rating: 0

Додати коментар

scroll to top