fbpx  
Home » Новини » Родини з Тернопільщини подарували своїм містам велетенські ялинки (фото)

Родини з Тернопільщини подарували своїм містам велетенські ялинки (фото)

14.12.2018 12:57 Категорія: Новини

ялинка копичинці (5)Подарунок до новорічно-різдвяних свят зробили Заліщикам місцеві жителі. Вони подарували місту ялинку.

Як повідомили у міській раді, зелена красуня стане головною ялинкою Заліщик.

«Заліщицька міська рада висловлює щиру подяку Ярославу Михайловичу та Миколі Михайловичу Навольським за надання техніки, щоб зрубати та довезти ялинку до центру.  Уже третій рік поспіль жителі міста добровільно віддають ялинки для міста, адже вони ростуть біля дому і їх коріння псує фундамент», – зазначили у мерії.

ялинка заліщики

Додамо, що не лише у Заліщиках ялинка була подарована. Не витратили кошти на купівлю головного атрибуту новорічних свят і в Копичинцях. Головну ялинку місто отримало від місцевого жителя. Світлини опублікував у Фесбуці Thieri Newman.

“Зовсім не факт, що “в лєсу раділась йолочька”. Копичинецька новорічна ялинка народилася на вулиці Чайковського. Львівська цьогорічна ялиночка також не народилася в лісі. Так що львівські тенденції Копичинці перейняли моментально”, – розповів користувач.

ялинка копичинці (2)

ялинка копичинці (3)

 

ялинка копичинці (4)

 

 

 

Родини з Тернопільщини подарували своїм містам велетенські ялинки (фото) Reviewed by on . Подарунок до новорічно-різдвяних свят зробили Заліщикам місцеві жителі. Вони подарували місту ялинку. Як повідомили у міській раді, зелена красуня стане головно Подарунок до новорічно-різдвяних свят зробили Заліщикам місцеві жителі. Вони подарували місту ялинку. Як повідомили у міській раді, зелена красуня стане головно Rating: 0

Додати коментар

scroll to top