fbpx  
Home » Влада » Президент звернувся до студентів Тернопільщини

Президент звернувся до студентів Тернопільщини

24.12.2018 14:42 Категорія: Влада Новини

Порошенко зустріч зі студентамиПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області закликав молодь скористатися можливостями, які відкриваються перед ними.

Глава держави нагадав, що в листопаді підписав Указ про створення Фонду з підтримки освітніх і наукових програм для молоді. За словами Президента, він лише ініціював цю програму. У Раду, що буде відбирати проекти або прізвища кандидатів, які за рахунок коштів держави будуть мати можливості їхати за кордон на магістерську програму або гранти, щоб відвідати іноземні наукові центри для підготовки своїх наукових проектів, увійдуть студенти, науковці та представники Міністерства освіти і науки, інформує сайт Глави держави.

«Але обов’язково повернутись. Не повернешся – компенсуєш видатки фонду. Повернешся – це безкоштовно, грант. Мені здається, що це справедливо. У нас і зараз є велика можливість, щоб отримати подвійні дипломи. Але фінансова допомога, яку надаватиме Фонд забезпечить можливість молоді навчатися за магістерськими програмами навіть якщо для цього не маєш грошей, проводити наукові дослідження у провідних світових закладах вищої освіти та наукових установах навіть якщо не маєш для цього достатньо грошей. І це стане основою для реалізації перспективних і прогресивних освітніх і наукових програм», – зазначив Глава держави.

«Дорога молодь, це на мою думку уже потужне послання для вас – навчайтеся і, нарешті, українська держава, а не іноземна держава як це відбувалося раніше, підтримає ваші починання, ваше прагнення до професійного вдосконалення, до самореалізації в ім’я України», – додав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що наразі сумлінне навчання і опанування професійної вершини майстерності обов’язково має стати пріоритетом молоді. «Освіта завжди була пріоритетом держави. Вважаю, що це не є видатки бюджету. Це є інвестиція в майбутнє. Моя позиція як Президента полягає в тому, що кошти, витрати на освіту мають чітко відповідати відсоткам ВВП і збільшуватись», – зауважив він.

На думку Глави держави, країни, які хочуть вийти на передові позиції, мають забезпечувати високу кваліфікацію трудового потенціалу громадян, що передбачає якісну освіту і здатність на рівних конкурувати з громадянами високо розвинутих держав. «А відтак ці громадяни матимуть більше можливостей для самореалізації і заможного життя», – додав він.

Президент також відзначив зміни в українській школі, наголосивши, що нова українська школа не має нічого спільного з колишньою радянською.

«Вірю у вас і бажаю всім миру, міцного здоров’я, щедрої долі, невичерпної енергії для майбутніх звершень», – звернувся Глава держави до присутньої молоді. Петро Порошенко зазначив, що вірить, що об’єднавшись і спільними зусиллями українці зможуть продовжувати змінювати країну.

 

Президент звернувся до студентів Тернопільщини Reviewed by on . Президент Петро Порошенко під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області закликав молодь скористатися можли Президент Петро Порошенко під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Тернопільської області закликав молодь скористатися можли Rating: 0

Додати коментар

scroll to top