fbpx  
Home » Влада » Представники громад Тернопільщини вивчали досвід Польщі (фото)

Представники громад Тернопільщини вивчали досвід Польщі (фото)

12.12.2018 12:48 Категорія: Влада Новини

досвід Польщі (4)В рамках навчального візиту представники 25 громад України, зокрема із Тернопільщини, які є партнерами програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE», відвідали республіку Польщу (Малопольське воєводство).

Українці мали змогу переглянути презентації про роботу самоврядування у 5-ти польських гмінах (Szczurowej, Nowy Sacz, Chrzanowa, Skawina, Niepolomic), дізналися більше, як органи місцевого самоврядування Польщі надають послуги в своїх громадах, ознайомились із практичними аспектами і підготовкою інвестиційних проектів для залучення коштів Євросоюзу, обговорили розвиток туризму в громадах, відновлювальні джерела енергії, роботу місцевих пожежних частин та багато інших ключових питань функціонування сучасних європейських міст і сіл, зазначили на сайті Шумської громади.

досвід Польщі (3)

Також представники ОТГ дізналися, що дала децентралізація людям у Польщі, де реформа впроваджується вже 27 років, і що може стати у нагоді для українських громад.

«Мета децентралізації — передати повноваження на локальний рівень. Коли ви будете мати владу в руках, жоден політик вам не страшний. Децентралізація дає позитивний вплив для зрушень у свідомості людей, це психологічні зміни. В Польщі довіра до локальної влади в два рази вище, ніж до Парламенту. Люди обирають, виходячи з підтримки на інших рівнях влади, спираючись на довіру локальної влади», – зазначили польські спікери.

досвід Польщі (2)досвід Польщі

Навчальний тур реалізованій за кошти американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці Global Communities та партнера програми DOBRE Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL).

 

Представники громад Тернопільщини вивчали досвід Польщі (фото) Reviewed by on . В рамках навчального візиту представники 25 громад України, зокрема із Тернопільщини, які є партнерами програми «Децентралізація приносить кращі результати та е В рамках навчального візиту представники 25 громад України, зокрема із Тернопільщини, які є партнерами програми «Децентралізація приносить кращі результати та е Rating: 0

Додати коментар

scroll to top