fbpx  
Home » Новини » Тернопільський посадовець написав відповідь усім «зрадофілам»

Тернопільський посадовець написав відповідь усім «зрадофілам»

20.12.2018 15:25 Категорія: Новини

зрадофілВідповів фактами і цифрами “зрадофілам”, які кажуть що спорту нема і “все погано” у державі та області, начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

Він зазначив, що зараз на Тернопільщині функціонує 48 майданчиків зі штучним покриттям, розпочато будівництво ще 11, тобто до кінця наступного року буде загалом біля шестидесяти таких міні-футбольних полів.

“Коли я почав працювати в ОДА з кінця 2014 року, таких полів було біля 10!!!. Тобто п’ятдесят полів збудовано та будується за останні 4 роки коштами громад, міст, районів та державного бюджету в Тернопільській області. Кожен з них при нормальній якості виконання та експлуатації прослужить до 10 років.

Ось найкращий факт підтримки фізичної культури та спорту, що спільно здійснюється заради наших дітей та їх майбутнього в області. А інтерполюйте на 23 області в Україні з врахуванням, що наша область одна з найменших та фінансово спроможних – це точно більше 1000 нових таких полів в країні впродовж самого складного періоду в історії країни!”, – зазначив Мацикур.

Тернопільський посадовець написав відповідь усім «зрадофілам» Reviewed by on . Відповів фактами і цифрами "зрадофілам", які кажуть що спорту нема і "все погано" у державі та області, начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопі Відповів фактами і цифрами "зрадофілам", які кажуть що спорту нема і "все погано" у державі та області, начальник Управління фізичної культури та спорту Тернопі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top