fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині відремонтували найнебезпечніші дороги

На Тернопільщині відремонтували найнебезпечніші дороги

13.12.2018 09:02 Категорія: Новини

ремонт дорогиПонад 1800 ДТП трапилося цього року на дорогах Тернопільщини. Серед основних причин – перевищення швидкості, керування у нетверезому стані, обгін у недозволених місцях.

Перевищують швидкість водії, зазвичай, на відремонтованих ділянках доріг, – кажуть у поліції. А відсутність відеофіксації на автошляхах дозволяє порушникам уникнути відповідальності.

«Упродовж трьох місяців на відремонтованих ділянках доріг – це Кременецька і Зборівська траса – на них сталося 19 ДТП, в яких травмувалися і гинули люди. До ділянок, де найчастіше трапляються ДТП, належала дорога в Озерній, саме там досить часто потерпали пішоходи, які перебігали вулиці. Наразі там встановлено світлофор. Серед небезпечних ділянок – і дорога в сторону тернопільського аеропорту, Чортківський напрямок», – каже За Збручем начальник відділу комунікації ГУ НП в Тернопільській області Сергій Крета.

За словами поліцейських, найчастіше нехтують правилами дорожнього руху водії з багаторічним досвідом. Початкуючі кермувальники, зазвичай, уважніші.

 

На Тернопільщині відремонтували найнебезпечніші дороги Reviewed by on . Понад 1800 ДТП трапилося цього року на дорогах Тернопільщини. Серед основних причин – перевищення швидкості, керування у нетверезому стані, обгін у недозволених Понад 1800 ДТП трапилося цього року на дорогах Тернопільщини. Серед основних причин – перевищення швидкості, керування у нетверезому стані, обгін у недозволених Rating: 0

Додати коментар

scroll to top