fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині у 2019 році запрацює добровільне медичне страхування

На Тернопільщині у 2019 році запрацює добровільне медичне страхування

12.12.2018 15:25 Категорія: Новини

добровільне медичне страхуванняПро страхову медицину йшлося у Тернополі під час наради за участі головних лікарів обласних та міських медичних закладів та експертів Громадської спілки з реорганізації системи охорони здоров’я.

Як зазначили присутні, страхова модель охорони здоров’я сьогодні дійсно не має альтернативи, оскільки саме цей варіант дає змогу перейти від механізму фінансування, утримання медичних установ до укладання договірних відносин між надавачами медичних послуг і посередником, який спонукатиме до досягнення певних результатів, зок­рема високої якості надання медичної допомоги.

Саме тому на пленарному засіданні облради було прийнято Обласну комплексну програму підвищення рівня соціальних гарантій серед працівників бюджетної сфери та соціально незахищених верств населення Тернопільської області на 2018-2022 роки, якою передбачається добровільне страхування, що здійснюється на основі договору між страхувальником і страховиком, в якому визначаються конкретні умови страхування, предметом якого є надання застрахованій стороні послуг, що сприяють охороні здоров’я, розширюють можливості і умови отримання профілактичної, лікувально-діагностичної і реабілітаційної допомоги в обсязі, передбаченому договором, за рахунок коштів страхових медичних компаній, сформованих із добровільних страхових внесків та організаційних заходів по залученню лікувально – оздоровчої бази.

Як зазначили у прес-службі облради, система добровільного страхування у 2019 році охопить воїнів та ветеранів АТО. Страховий поліс у сумі 150 гривень на місяць оплачуватиметься за кошти обласної ради та місцевих рад. У базовий пакет входитиме амбулаторне лікування у тому числі денний стаціонар, ліки за призначенням лікаря первинної ланки, стаціонарне лікування, оперативне втручання та діагностично-лабораторні дослідження.

Експерт Громадської спілки з реорганізації системи охорони здоров’я Роман Богачев прокоментував це рішення: «Сьогодні необхідне розширення джерел фінансування медичних послуг. Реформа первинної ланки вже стартувала, у квітні розпочнеться реформа вторинної. Необхідно не втратити зв’язок між первинною, вторинною та третинною ланками. Усюди ведеться мова про єдиний медичний простір. Проте за роботу в цьому напрямку беруться лише на Тернопіллі».

Координація впровадження страхової медицини відбуватиметься на базі Тернопільської університетської лікарні.

На Тернопільщині у 2019 році запрацює добровільне медичне страхування Reviewed by on . Про страхову медицину йшлося у Тернополі під час наради за участі головних лікарів обласних та міських медичних закладів та експертів Громадської спілки з реорг Про страхову медицину йшлося у Тернополі під час наради за участі головних лікарів обласних та міських медичних закладів та експертів Громадської спілки з реорг Rating: 0

Додати коментар

scroll to top