fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині розширюють спектр надання адміністративних послуг

На Тернопільщині розширюють спектр надання адміністративних послуг

19.12.2018 12:55 Категорія: Новини

ЦНАПНа Тернопільщині продовжують активно працювати у напрямку розширення спектру адміністративних послуг.

Впродовж останніх чотирьох років створено 17 районних ЦНАПів, з яких чотири — в містах обласного значення. Крім того, відповідна робота ведеться й у територіальних громадах області. Нагадаємо, 5 ОТГ області виграли конкурс на фінансування створення та модернізацію ЦНАПів.

Окрім того, днями у Тернополі відкрили сучасний ДРАЦС у форматі «Open Space», де всього за декілька хвилин можна отримати свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.

Додамо, що впродовж останніх 11-ти місяців у Тернополі одружилися 2,5 тисячі громадян й народилися понад 3 тисячі дітей.

 

 

 

На Тернопільщині розширюють спектр надання адміністративних послуг Reviewed by on . На Тернопільщині продовжують активно працювати у напрямку розширення спектру адміністративних послуг. Впродовж останніх чотирьох років створено 17 районних ЦНАП На Тернопільщині продовжують активно працювати у напрямку розширення спектру адміністративних послуг. Впродовж останніх чотирьох років створено 17 районних ЦНАП Rating: 0

Додати коментар

scroll to top