fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині майже 250 підприємств підвищили зарплату

На Тернопільщині майже 250 підприємств підвищили зарплату

11.12.2018 16:47 Категорія: Економіка Новини

грошіПрацівники фіскальних органів Тернопільщини, об’єднавшись із органами місцевої влади, спільно проводять контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці.

Так, з початку року на засіданнях комісій заслухано керівників 250 підприємств та організацій, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 238  підприємств підвищили рівень заробітної плати. А до бюджету надійшло 785,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 947,9 тис грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Крім того, завдяки роз’яснювальній роботі з вищевказаних питань, на 598 підприємствах та організаціях області 572 з них підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 6,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та більше 8,2 млн. грн. ЄСВ.

 

На Тернопільщині майже 250 підприємств підвищили зарплату Reviewed by on . Працівники фіскальних органів Тернопільщини, об’єднавшись із органами місцевої влади, спільно проводять контроль за додержанням платниками податків чинного зако Працівники фіскальних органів Тернопільщини, об’єднавшись із органами місцевої влади, спільно проводять контроль за додержанням платниками податків чинного зако Rating: 0

Додати коментар

scroll to top