fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині дітей виховуватимуть на прикладі сучасних героїв

На Тернопільщині дітей виховуватимуть на прикладі сучасних героїв

08.12.2018 11:11 Категорія: Новини

патріотичне вихованнняНарада з питань практичного застосування національно-патріотичного виховання в Україні зібрала у Тернополі представників восьми областей, міністерств, освітян, молодіжних громадських організацій.

Участь у нараді взяв Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслав Кириленко, який розповів, що нещодавно було погоджено зі всіма міністерствами нові підходи і тепер їх починають доносити до безпосередніх виконавців.

Під час дискусії говорили, як на практиці виховувати в дітей любов до рідної країни.

– Якщо говорити про конкретні речі, то ми хочемо відійти від формалізму і перестати робити заходи «для галочки». Патріотичні заходи мають  заохочувати молодь, мотивувати. Зміни передбачають вшанування українських героїв, історичні студії тепер будуть обов’язкові на всіх етапах гри. Щоб це не була калька радянської «Зарніци»: побігали, пожили в наметах, подихали свіжим повітрям і все. «Джура» має стати грою, яка виховує українського патріота, людину, яка любить і цінує свою країну. Виховувати на прикладі наших героїв: Степана Бандери, Романа Шухевича, учасників національно-визвольних змагань, героїв Майдану та воєнних дій на сході України. Такими прикладами ми виховаємо покоління, які будуть цінувати цю державу.

Додамо, що на Тернопільщині щороку проводять патріотичні заходи, зокрема, теренову гру «Гурби-Антонівці». У ній беруть участь молоді люди з різних регіонів нашої держави.

 

 

На Тернопільщині дітей виховуватимуть на прикладі сучасних героїв Reviewed by on . Нарада з питань практичного застосування національно-патріотичного виховання в Україні зібрала у Тернополі представників восьми областей, міністерств, освітян, Нарада з питань практичного застосування національно-патріотичного виховання в Україні зібрала у Тернополі представників восьми областей, міністерств, освітян, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top