fbpx  
Home » Новини » На свята через Тернопіль курсуватимуть шість додаткових поїздів

На свята через Тернопіль курсуватимуть шість додаткових поїздів

28.12.2018 15:27 Категорія: Новини

поїздНапередодні новорічно-різдвяних свят керівництво ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення про збільшення кількості поїздів у всіх напрямках. Побільшає потягів і через залізничну станцію «Тернопіль».

Зокрема, як пише сайт Тернополяни, через наше місто проїжджатиме шість додаткових поїздів – частина в парні числа, частина – в непарні.

- З 29 грудня по 10 січня щоденно курсуватиме додатковий поїзд №72 «Ужгород-Запоріжжя» (через Київ). Також додатково призначено потяг «Львів-Одеса» та «Чернівці-Київ», – каже завідувач квиткових кас вокзалу станції Тернопіль Любов Баталкіна.

Потяг №96 сполученням Львів-Черкаси призначили додатково на 31 грудня та 6, 10, 14 січня. Поїзд №228 «Ужгород-Одеса» курсуватиме по 15 січня у непарні числа. А потяг №182, що їздить за маршрутом Львів-Київ буде призначено на 29, 30 грудня і 4,5, 8, 9, 12, 13 січня.

Як пояснюють в «Укрзалізниці», в компанії постійно моніторять ситуацію із пасажиропотоком і, відповідно, реагують збільшенням рейсів для забезпечення потреб пасажирів, особливо у святковий період. Квитки на потяги вже можна придбати у касах та через інтернет.

 

На свята через Тернопіль курсуватимуть шість додаткових поїздів Reviewed by on . Напередодні новорічно-різдвяних свят керівництво ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення про збільшення кількості поїздів у всіх напрямках. Побільшає потягів і чере Напередодні новорічно-різдвяних свят керівництво ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення про збільшення кількості поїздів у всіх напрямках. Побільшає потягів і чере Rating: 0

Додати коментар

scroll to top