fbpx  
Home » Економіка » Місцеві ради Тернопілля збагатіли на понад 6, 5 млн. гривень

Місцеві ради Тернопілля збагатіли на понад 6, 5 млн. гривень

07.12.2018 11:00 Категорія: Економіка Новини

гроші2Цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 54 земельних аукціони з продажу права оренди 244 ділянок. На яких пропонували 2,3 тисячі гектарів земель державної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів.

На аукціонах продали право оренди на 152 земельні ділянки. Загальна їх площа 1,55 тис. гектарів. Торги по 86 земельних ділянках визнано такими, що не відбулися через відсутність учасників торгів, повідомляють у прес-службі Держгеокадастру.

Річна орендна плата за всі земельні ділянки збільшилася із 3,33 мільйона гривень до 6,67 мільйона гривень. Розмір орендної плати в результаті торгів зріс у 2 рази від стартової ціни. Середній розмір орендної плати по Тернопільській області земель склав – 4,53 тисячі гривень за гектар.

“Завдяки організованим Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області земельним торгам місцеві ради отримують щорічний прибуток до бюджету від оренди земель державної власності, фактично не витрачаючи коштів”, – повідомив начальник земельного відомства області Іван Кузь.

Іван Кузь зазначає, що земельні аукціони поповнили бюджети органів місцевого самоврядування у 2016 році на 6,57 мільйона гривень, а у 2017 році на 7,14 мільйона гривень. Адже орендарі щорічно сплачуватимуть орендну плату до бюджетів місцевих рад упродовж семи років.

 

Місцеві ради Тернопілля збагатіли на понад 6, 5 млн. гривень Reviewed by on . Цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 54 земельних аукціони з продажу права оренди 244 ділянок. На Цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 54 земельних аукціони з продажу права оренди 244 ділянок. На Rating: 0

Додати коментар

scroll to top