fbpx  
Home » Новини » Матерів Тернопільщини попереджають про небезпечний флешмоб у соцмережах

Матерів Тернопільщини попереджають про небезпечний флешмоб у соцмережах

25.12.2018 16:16 Категорія: Новини

Матерів Тернопільщини попереджають про небезпечний флешмоб в ІнтернетіУ соціальних мережах набирає популярності небезпечна ініціатива під назвою “Різдвяний флешмоб”.

Його суть зводиться до того, щоб ділитися з незнайомими людьми особистими даними дитини, відправляти один подарунок, а отримувати одразу сім.

У поліції попереджають: це піраміда, що становить загрозу для безпеки дітей. Під час флешмобу батьки повинні відправити абсолютно незнайомим людям особисті дані дітей – ім’я, адресу, вік і навіть невеликий опис дитини (нібито для того, щоб можна було вибрати подарунок для конкретної дитини). Поліція закликає батьків не вестися на такі хитрощі та не брати участі в подібних акціях.

Якщо хочете порадувати дитину, самі купіть їй подарунок. Користі від цього буде значно більше, ніж від того, що ви поділитеся даними дитини з незнайомими людьми, зазначають у поліції.

 

Матерів Тернопільщини попереджають про небезпечний флешмоб у соцмережах Reviewed by on . У соціальних мережах набирає популярності небезпечна ініціатива під назвою "Різдвяний флешмоб". Його суть зводиться до того, щоб ділитися з незнайомими людьми о У соціальних мережах набирає популярності небезпечна ініціатива під назвою "Різдвяний флешмоб". Його суть зводиться до того, щоб ділитися з незнайомими людьми о Rating: 0

Додати коментар

scroll to top