fbpx  
Home » Новини » Красуня з Тернополя стала чемпіонкою України з фітнес-бікіні (фото)

Красуня з Тернополя стала чемпіонкою України з фітнес-бікіні (фото)

12.12.2018 16:06 Категорія: Новини

евеліна кушнірПровідні культуристи та фітнесисти країни змагалися у Львові на Чемпіонаті України, який відбувся за версією федерації WABBA. У категорії “Бікіні юніор” найкращою стала красуня з Тернополя Евеліна Кушнір.

- Ще чотири місяці тому виступити на цих змаганнях було моєю мрією, – після перемоги написала на своїй сторінці в Instagram Евеліна. – Мрії здійснюються, якщо прикладати для цього зусилля. Перед виступом отримала повідомлення: “Вийди і кайфани”. Так і зробила. Дякую кожному, хто вболівав.

Дівчина працює персональним тренером у атлетично-оздоровчому центрі “Каруна”, пише Погляд.

Загалом мірятись красою м’язів приїхали близько 200 атлетів з усіх куточків України. Вони змагалися за призовий фонд у розмірі 30 000 грн.

Змагання відбувалися у ростових та вікових категоріях жінок та чоловіків. Особливо цікавим чемпіонат України є тим, що на ньому можна побачити атлетів-початківців і професіоналів.

 

CU-2018-WABBA-osin-KULTURIZM.INFO113

SAVE_20181118_235251-768x1024

чемпіонкою України з фітнес-бікіні

 

 

 

Красуня з Тернополя стала чемпіонкою України з фітнес-бікіні (фото) Reviewed by on . Провідні культуристи та фітнесисти країни змагалися у Львові на Чемпіонаті України, який відбувся за версією федерації WABBA. У категорії "Бікіні юніор" найкращ Провідні культуристи та фітнесисти країни змагалися у Львові на Чемпіонаті України, який відбувся за версією федерації WABBA. У категорії "Бікіні юніор" найкращ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top