fbpx  
Home » Влада » Громади Тернопільщини актуалізують власні Стратегії розвитку

Громади Тернопільщини актуалізують власні Стратегії розвитку

02.12.2018 16:00 Категорія: Влада Новини

Громади ТернопільщиниВ рамках одного з етапів проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад” експерти відвідали Шумську та Вишнівецьку громади.

Подорож  мала на меті презентацію напрацьованих рекомендацій для ефективного впровадження Стратегічних планів розвитку громад, пише Громадський простір.

Виконавчий директор ТРВ “Асоціації міст України”, консультант з місцевого економічного розвитку Ігор Гірчак розповідав учасникам  про важливість постійної актуалізації та моніторингу виконання Стратегії розвитку громади.

“Моніторинг прогресу виконання стратегії – надзвичайно важливий, проте не бійтеся якщо ви не реалізували всі напрямки на всі 100, адже у світовій практиці, якщо стратегія якісно виконана на 60-65 % то це чудовий результат”, – зазначив експерт.

У Шумську однією з тем, які обговорювали, було залучення громадських організацій та громадськості до процесу реалізації і моніторингу виконання Стратегії. Значну увагу учасники приділили проектному менеджменту, пошуку зовнішніх ресурсів для реалізації стратегічних напрямків розвитку громади.

У Вишнівці ж на зустрічі, окрім керівництва громади, були присутні  представники учнівської молоді та директори місцевих шкіл. Учасникам були презентовані напрацювання і рекомендації до Стратегії та проведена презентація на тему “Ефективне залучення ресурсів для розвитку громади”. Чимало запитань від учасників стосувалось написанню та промоції проектів в рамках Громадського бюджету, який нещодавно стартував у Вишнівецькій громаді. Керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, консультант ТРВ АМУ з правових питань Максим Черкашин наголосив на важливості не боятись та подавати проекти, які можуть змінити громаду на краще та розповів про досвід інших громад, які вже мають практику впровадження Бюджету участі.

Проект “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад” реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України”, Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області  за підтримки Посольства Великої Британії в Україні (British Embassy, Kyiv).

 

 

Громади Тернопільщини актуалізують власні Стратегії розвитку Reviewed by on . В рамках одного з етапів проекту "Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад" експерти відвідали Шумську та Вишнівецьку громади В рамках одного з етапів проекту "Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад" експерти відвідали Шумську та Вишнівецьку громади Rating: 0

Додати коментар

scroll to top