fbpx  
Home » Новини » Фестиваль “Вставай, Сонце” завітав у Копичинці (фото)

Фестиваль “Вставай, Сонце” завітав у Копичинці (фото)

11.12.2018 15:25 Категорія: Новини

копичинці вставай сонце (2)Обласний мистецько-патріотичний фестиваль “Вставай, Сонце” відбувся в м.Копичинці. Участь у ньому взяли талановиті діти та дорослі Гусятинщини.

Фестиваль організований Тернопільської обласною державною адміністрацією з метою національно – патріотичного виховання та всебічного культурно-мистецького розвитку підростаючого покоління на основі національних традицій.

Учасниками фестивалю виступили відомі зірки вітчизняної естради – ініціатор фестивалю, заслужений артист України Андрій Підлужний, заслужений артист України Володимир Трач, інші відомі виконавці та колективи Тернопільщини і нашого містечка. Ведучим концерту був народний артист України Григорій Драпак.

Сценічні дійства дарували глядачам учасники фестивалю різних вікових категорій, які запалювали залу своїми танцями та співами. Окрім того, в рамках заходу представники ГО «Ветерани патріотам» під керівництвом Романа Мельника (Мамонт) провели військовий вишкіл для юнаків та дівчат. Усім учасникам були вручені сувеніри та подяки за  популяризацію української пісні та участь у фестивалі.

Нагадаємо, обласний патріотично-мистецький фестиваль “Вставай, Сонце” стартував 6 жовтня.

копичинці вставай сонце (8)

копичинці вставай сонце (6)

копичинці вставай сонце (7)

копичинці вставай сонце (10)

копичинці вставай сонце (9)

копичинці вставай сонце (4)

копичинці вставай сонце (5)

копичинці вставай сонце (3)копичинці вставай сонце (2)

копичинці вставай сонце

копичинці вставай сонце (11)

 

 

Фестиваль “Вставай, Сонце” завітав у Копичинці (фото) Reviewed by on . Обласний мистецько-патріотичний фестиваль "Вставай, Сонце" відбувся в м.Копичинці. Участь у ньому взяли талановиті діти та дорослі Гусятинщини. Фестиваль органі Обласний мистецько-патріотичний фестиваль "Вставай, Сонце" відбувся в м.Копичинці. Участь у ньому взяли талановиті діти та дорослі Гусятинщини. Фестиваль органі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top