Home » ­ » Через Бережани тепер проходить нова європейська дорога

Через Бережани тепер проходить нова європейська дорога

06.12.2018 15:50 Категорія: ­ Новини

ремонт Бережани (3)Шляховики завершили капітальний ремонт дорожнього покриття у Бережанах. Мова йде про першу чергу – 1,3 кілометра проїжджої частини. Замість бруківки тут влаштували  рівненьке асфальтобетонне покриття з укріпленою основою.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг області, роботи з капітального ремонту ділянки дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка в місті Бережани дорожники розпочали в середині серпня, а вже на початок листопада завершили  перевлаштування комунікацій (водопостачання, газопровід, зв’язок, каналізація), ремонт проїжджої частини з укріпленням основи та двома шарами покриття, встановили бордюр та облаштували три зупинки громадського транспорту. На сьогодні роботи завершено.

Нагадаємо, що дорога в місті Бережани зруйнувалася через кілька причин – це і перевантажені фури, й самовільне та неякісне прокладення міських комунікацій.

Через Бережани тепер проходить нова європейська дорога Reviewed by on . Шляховики завершили капітальний ремонт дорожнього покриття у Бережанах. Мова йде про першу чергу – 1,3 кілометра проїжджої частини. Замість бруківки тут влаштув Шляховики завершили капітальний ремонт дорожнього покриття у Бережанах. Мова йде про першу чергу – 1,3 кілометра проїжджої частини. Замість бруківки тут влаштув Rating: 0

Додати коментар

scroll to top