fbpx  
Home » Новини » Чемпіонський пояс загиблого у ДТП Андрія Пушкаря передали його сину (фото)

Чемпіонський пояс загиблого у ДТП Андрія Пушкаря передали його сину (фото)

15.12.2018 11:11 Категорія: Новини

пушкар поясПрезидент PAL професійної ліги армспорту Ігор Мазуренко, передав чемпіонський пояс турніру Vendetta All Stars – Armfight дружині Андрія Пушкаря Світлані.

Про це розповіли у PAL – Professional Armwrestling League.

“Тепер пояс Чемпіона Світу PAL і футболка Андрія Пушкаря поїдуть додому до його сина. Лев Пушкар-молодший, чекаємо від тебе таких самих перемог і продовження того, що почав твій батько Андрій”, – сказав Ігор Мазуренко.

Також він додав, що це було рішенням багаторічного суперника Андрія росіянина Дениса Циплєнкова, поєдинок із яким у Польщі не відбувся, інформує kremenets.city.

Андрія Пушкаря визнали абсолютним рекордсменом із найбільшої кількості перемог з армреслінгу в абсолютній вазі на Кубках світу серед професіоналів. Відзнаку від національного реєстру рекордів теж передали дружині Андрія Пушаря Світлані.

Нагадаємо, Андрій Пушкар загинув у ДТП 14 листопада.

пушкар пояс (2)

 

 

Чемпіонський пояс загиблого у ДТП Андрія Пушкаря передали його сину (фото) Reviewed by on . Президент PAL професійної ліги армспорту Ігор Мазуренко, передав чемпіонський пояс турніру Vendetta All Stars - Armfight дружині Андрія Пушкаря Світлані. Про це Президент PAL професійної ліги армспорту Ігор Мазуренко, передав чемпіонський пояс турніру Vendetta All Stars - Armfight дружині Андрія Пушкаря Світлані. Про це Rating: 0

Додати коментар

scroll to top