fbpx  
Home » Новини » Відтепер кременчани мають прямий зв’язок з комунальниками

Відтепер кременчани мають прямий зв’язок з комунальниками

14.11.2018 17:56 Категорія: Новини

Відтепер кременчани мають прямий зв'язок з комунальникамиВідтепер кременчани мають можливість звертатися із побутовими питаннями безпосередньо також до КП «Кременецьблагоустрій».

Це значно спростить роботу не лише комунальників, а й скоротить шлях від звернення громадян до вирішення проблеми. Відтак від сьогодні з 9.00 до 16.00 (понеділок – п’ятниця) можна звертатися за тел. (098)-640-13-24.

Також з 20 листопада буде можливість звертатися на даний номер через Viber та надсилати фото для підтвердження та ілюстрування проблеми, що виникає у тій чи іншій ділянці.

“Ми завжди раді іти на зустріч кременчанам, допомогти звести до мінімуму будь-які незручності та проблеми, що виникають у нашому місті”, – зазначають у прес-службі Кременецької міськради

Відтепер кременчани мають прямий зв’язок з комунальниками Reviewed by on . Відтепер кременчани мають можливість звертатися із побутовими питаннями безпосередньо також до КП «Кременецьблагоустрій». Це значно спростить роботу не лише ком Відтепер кременчани мають можливість звертатися із побутовими питаннями безпосередньо також до КП «Кременецьблагоустрій». Це значно спростить роботу не лише ком Rating: 0

Додати коментар

scroll to top