fbpx  
Home » Новини » У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військових та їхніх родин

У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військових та їхніх родин

14.11.2018 16:20 Категорія: Новини

У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військових та їхніх родинУ Марійському духовному центрі Зарваниця завершився тижневий реабілітаційний відпочинок для наших захисників та їхніх сімей.

Участь в адаптаційному курсі взяли 34 особи, які прибули з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, повідомляє прес-служба Марійського духовного центру.

У перший день реабілітації з військовослужбовцями та їхніми родинами зустрівся архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Вони спільно молилися за мир та спокій в Україні та за своїх дітей, родини. Кожному учаснику реабілітації митрополит Василій уділив архиєрейське благословення та запевнив у молитві за бійців, яка завжди присутня у святому місці.

Продовж тижня з бійцями працював військовий капелан о. Микола Квич, який має досвід у реабілітаційній роботі з воїнами. З дружинами захисників займалася системно-сімейний психотерапевт Марія Ніженко. Діти мали зустрічі з дитячим психологом, а також аніматори підготували для них розважальну програму.

Військовий капелан висловив сподівання, що реабілітаційні зустрічі проводитимуться і надалі. «Військовим, які повернулися з війни, важко адаптуватися до звичного життя. Реабілітаційний курс має на меті навчити бійців справлятися з вразливістю, роздратованістю та загостреними почуттями, які їх переповнюють, а дружинам показати способи допомогти своїм чоловікам адаптуватися до нового життя» – зазначив о. Микола.

 

 

 

 

 

У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військових та їхніх родин Reviewed by on . У Марійському духовному центрі Зарваниця завершився тижневий реабілітаційний відпочинок для наших захисників та їхніх сімей. Участь в адаптаційному курсі взяли У Марійському духовному центрі Зарваниця завершився тижневий реабілітаційний відпочинок для наших захисників та їхніх сімей. Участь в адаптаційному курсі взяли Rating: 0

Додати коментар

scroll to top