fbpx  
Home » Новини » У Тернополі збирають різдвяні подарунки для бійців ООС

У Тернополі збирають різдвяні подарунки для бійців ООС

29.11.2018 16:25 Категорія: Новини

подарунки атоНапередодні зимових свят Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує небайдужих долучитись до благодійної акції “Поділись частинкою тепла”. В її рамках усіх небайдужих закликають приносити різдвяні подарунки для військових у зоні ООС.

“Допоможіть героям, які щоденно захищають нас на Сході України, відчути атмосферу свята й народну підтримку. Подаруйте солдатам книги, солодощі, різдвяні сувеніри, напишіть листа підтримки чи намалюйте малюнок”, – зазначають організатори акції.

Збір подарунків проводиться у науково-методичному відділі бібліотеки за адресою Д. Нечая, 29 (ІІ-й поверх).

2 грудня усі подарунки разом із “тернопільським культурним десантом” (акторами, артистами, представниками галузі) вирушать до адресатів.

різдвяні подарунки для бійців ООС

 

У Тернополі збирають різдвяні подарунки для бійців ООС Reviewed by on . Напередодні зимових свят Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує небайдужих долучитись до благодійної акції "Поділись частинкою тепла". В її рамках Напередодні зимових свят Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує небайдужих долучитись до благодійної акції "Поділись частинкою тепла". В її рамках Rating: 0

Додати коментар

scroll to top