fbpx  
Home » Новини » У Тернополі особливі дітки взяли участь у модному показі

У Тернополі особливі дітки взяли участь у модному показі

27.11.2018 16:54 Категорія: Новини

Inclusive Fashion Day (2)У концерт-холі “Подоляни” у Тернополі відбувся “Inclusive Fashion Day”, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Участь у заході взяли вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, повідомили на сайті закладу.

Юні красуні-моделі демонстрували одяг та взуття тернопільських виробників. Незабутнє справжнє свято для дітей з особливими потребами створили фонд «Єднання поколінь», студенти Галицького коледжу ім. В.Чорновола (відділення «Дизайн») та тернопільські благодійники.

Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр вдячний усім організаторам та помічникам за здійсненні дитячі мрії, за казковий настрій, за щасливі миті, за усмішки на обличчях вихованців центру.

Inclusive Fashion Day (3)

 

Inclusive Fashion Day

У Тернополі особливі дітки взяли участь у модному показі Reviewed by on . У концерт-холі "Подоляни" у Тернополі відбувся "Inclusive Fashion Day", приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Участь у заході взяли вихованці Те У концерт-холі "Подоляни" у Тернополі відбувся "Inclusive Fashion Day", приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Участь у заході взяли вихованці Те Rating: 0

Додати коментар

scroll to top