fbpx  
Home » Новини » У Кременці відкрили пам’ятну дошку військовому журналісту Дмитру Лабуткіну

У Кременці відкрили пам’ятну дошку військовому журналісту Дмитру Лабуткіну

22.11.2018 17:47 Категорія: Новини

У Кременці вшанували пам’ять людини, яку вважають своїм земляком і на Кременеччині, і у Криму – військового журналіста ТРК Міноборони, капітана третього рангу ВМСУ Дмитра Лабуткіна.

28-річний уродженець Тернопільщини працював репортером на військовому телебаченні «Бриз» у Севастополі (АР Крим). Під час окупації Криму він виїхав з родиною до Одеси, залишився у Збройних Силах. Загинув біля Дебальцевого (Донецька область) у бою між українською розвідгрупою та російськими окупантами. На фасаді школи у Тернополі, де вчився Дмитро Лабуткін, відкрили меморіальну дошку на його честь. бА нині така ж дошка буде з’явилася на будівлі Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука, де навчався Дмитро Лабуткін.

Своїми спогадами про загиблого земляка поділилися ті, хто знав його особисто, повідомили у міській раді. Настоятель собору Преображення Господнього о. Володимир Буграк відправив поминальну службу, батьки Дмитра з нескінченним сумом за своїм сином-Героєм відкрили пам’ятну дошку…

«Можна сказати, земляк. Значну частину життя провів у Севастополі, де працював у ТРК «Бриз», після російської окупації вийшов на материк і вирушив у зону бойових дій на сході… Світла пам’ять…» – пише спільнота «Кримські Українці» про Дмитра Лабуткіна.

 

пам'ятну дошку військовому журналісту Дмитру Лабуткіну

пам'ятну дошку військовому журналісту Дмитру Лабуткіну (2)

 

У Кременці відкрили пам’ятну дошку військовому журналісту Дмитру Лабуткіну Reviewed by on . У Кременці вшанували пам'ять людини, яку вважають своїм земляком і на Кременеччині, і у Криму – військового журналіста ТРК Міноборони, капітана третього рангу В У Кременці вшанували пам'ять людини, яку вважають своїм земляком і на Кременеччині, і у Криму – військового журналіста ТРК Міноборони, капітана третього рангу В Rating: 0

Додати коментар

scroll to top