fbpx  
Home » Новини » У Кременці відкрили інклюзивно-ресурсний центр для діток з особливими освітніми потребами

У Кременці відкрили інклюзивно-ресурсний центр для діток з особливими освітніми потребами

26.11.2018 16:32 Категорія: Новини

ІРЦ Кременець (4)Другий інклюзивно-ресурсний центр у Кременецькому районі та дев’ятий у Тернопільській області відкрили днями.

ІРЦ облаштували на базі навчально-виховного комплексу “Гімназія -ЗОШ І ст.”.

Головною мето ІРЦ є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, а також в інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психологічно-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психологічно-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу, повідомили у прес-службі міської ради.

“У цьому центрі допомогу отримуватимуть не лише діти, а й їхні батьки, адже їм ще важче, – каже Валентина – мама 13-річної Софійки, яка має інвалідність з дитинства. – Коли на світ з’являється така дитинка, батьки у паніці, вони не знають – куди йти і що робити, як себе поводити. У такий момент дуже важливо, щоб поруч були саме такі фахівці, як у Кременецькому ІРЦ, які у потрібний момент скажуть: “ми вас розуміємо, ми з вами, ми вам допоможемо…”.

Додамо, що на Тернопільщині вже діють інклюзивно-ресурсні центри в Гусятині, Ланівцях, Бучачі, Шумську, Козовій, Чорткові та Зборові.

ІРЦ Кременець

ІРЦ Кременець (3)

ІРЦ Кременець (2)

 

У Кременці відкрили інклюзивно-ресурсний центр для діток з особливими освітніми потребами Reviewed by on . Другий інклюзивно-ресурсний центр у Кременецькому районі та дев'ятий у Тернопільській області відкрили днями. ІРЦ облаштували на базі навчально-виховного компле Другий інклюзивно-ресурсний центр у Кременецькому районі та дев'ятий у Тернопільській області відкрили днями. ІРЦ облаштували на базі навчально-виховного компле Rating: 0

Додати коментар

scroll to top